28 Eylül 2014 Pazar

Wet n Wild Smokin' Hot Pink

Bu aralar pembeye takmış durumdayım. Kıyafetimde ya da makyajımda kullanıyorum kesinlikle. Özellikle pembe rujlar favorim oldu. Hal böyle iken yeni almış olduğum Wet n Wild ‘Smokin Hot Pink’ ruju sizlere tanıtmak istedim.
Mat bir ruj olması ve geçen hafta Gratis’te indirimde olması sebebiyle seçtim bu ruju. Sanırım 9.75 tl gibi bir fiyata aldım. Şu an pek emin olamıyorum.


Ben rujlarımı sürmeden önce rengini tam vermesi için genellikle dudaklarıma da fondöten uyguluyorum. Dudak rengim koyu olduğu için ruj normal renginden farklı duruyor yoksa. 


 Fondöten uyguladığım dudağımın kenarlarını dudak kalemi ya da rujun kenar kısmıyla belirliyorum daha kolay sürüp taşırmamak için. Ayrıca dudak kalemi rujun kalıcılığını arttırıp daha keskin bir dudak çerçevesine sahip olmanızı sağlıyor.Son olarak dudak kalemiyle çerçevelediğim dudağıma ruju uyguluyorum.Ben bu ‘Wet n Wild Smokin Hot Pink’ ruju fazlasıyla sevdim. Malum havalar soğudu dudaklarımız soğuk hava ve rüzgar yüzünden yıpranıp kuruyor, çatlıyor. Wet n Wild Smokin Hot Pink yumuşak yapısıyla kolay sürülüyor ve dudaklarımı besliyor. Bu sayede dudaklarım kuruyup kabuklaşma yaşamıyor. Ayrıca kalıcılık konusunda da başarılı bir ruj olarak yorumladım. Bana yaklaşık olarak 3-4 saat dayanan bir ruj oldu. Umarım yardımım dokunmuştur. J

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder